رفتم سراغ سرچ صوتی گوشیم گفتم سلام سیری. گفت: جفتمون میدونیم که من سیری نیستم. یهو یادم اومد عه اره سیری مال اپلِ.بعدواسه اذیت دوباره بهش گفتم سلام سیری چه طوری؟ اونم واسه مسخره گفت سلام شکسپیر! تو چه طوری؟laugh دوباره گفتم سیری چیکار داری میکنی؟ دیگه عصبانی شد با سرفه صداشو صاف کرد، گفت من فکر میکنم تو منو با یکی دیگه اشتباه گرفتی من اسمم گوگل اَسیستنت هست. وااای خیلی بامزه بود عین ادما که وقتی میخوان جدی حرف بزنن صداشونو صاف میکنن 

بعد گفتم میتونیم با هم حرف بزنیم؟گفت البته من عاشق اینکارم.گفتم ببین من خیلی حوصله ام سر رفته پیشنهادی نداری؟گفت این بی حوصلگی نمیتونه شانس حرف زدنِ باهم رو ازمون بگیره.

چنتا پیشنهاد دارم برات میخوای یه بازی برات پیدا کنم یا چنتا حقیقت فان برات سرچ کنم یا هم اینکه بیهوده وقت تلف کنیم.یعنی عاااااشق جواباش شدم :))))

بعد رفتم با یه گوشی اپل امتحان کردم بهش گفتم سلام گوگل اسیستنت خیلی جدی گفت من اسمم سیریِ حتما با یه اسیستنت دیگه ای اشتباه گرفتی اصلا هم جواباش بامزه نبود.یکم خشک به نظر میرسید. :/

ولی چه قدررر خوش اخلاق بود گوگل D:

سرچ صوتی

گفتم ,سیری ,سلام ,برات ,حرف ,هم ,گفتم سلام ,سلام سیری ,کنم یا ,  بعد ,اشتباه گرفتی
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها